fb

Pro koho jsou masáže určeny?

Masáže uvolňují napětí v těle, odstraňují únavu a osvěžují po fyzické i psychické námaze. Upravují svalové napětí a tak ulevují při bolestech svalového původu jak po fyzické námaze, tak při bolestech, které jsou způsobeny dlouhodobým jednostranným zatěžováním určitých svalových skupin. Necílenou stimulací reflexních bodů částečně ovlivňují pohybový aparát a vnitřní orgány. Pomáhají při doléčování poúrazových stavů a zlepšují celkový vzhled.

Relaxační masáže

Relaxační masáž slouží nejen utišení bolesti a regeneraci svalů, ale především k uklidnění celého organismu.

Sportovní masáže

Sportovní masáže jsou vhodné především po sportovním výkonu, kdy urychluje odstranění svalové únavy.

Dalším význam těchto masáží je preventivní - brání zkracování svalů a také zvyšují jejich elasticitu.

Sportovní masáže provádíme pomocí masážních olejů a emulzí, za použití více dráždivých hmatů, abychom dosáhli co nejlepšího prohřátí svalů.

Po masáži...

Sprchu nebo koupel doporučuji před masáží, kdy napomáhá elasticitě kůže. Naopak po masáži je vhodné až po několika hodinách, aby esence z olejů mohly působit co nejdéle.

Pro lepší účinek není vhodné ihned po masáži fyzické ani psychické vypětí. Alespoň krátce si dopřejte odpočinek a dostatek tekutin.

Pro koho není masáž vhodná?

Masáže nejsou vhodné při horečkách, infekčních nebo kožních onemocněních, onemocněních srdce, epilepsii a trombóze. Určitá omezení existují i máte-li otevřené rány nebo podlitiny.

V těhotenství a po úrazech konzultujte vhodnost masáže se svým lékařem. Masáž není vhodná ani krátce po vydatném jídle nebo po těžké fyzické námaze.

Můžete mi napsat...

...nebo zavolat

Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kolik je 1+1? Odeslat
+420 728 319 155